| Emi_8677 a întrebat:

De unde pot cumpara unt de shea din Romania?

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Incearca la Plafar happy

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.life-care.com/......4019.html. Life care. sunt produse BIO 100%. incearca. o sa le adori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.biomonde.ro/......nat-250-gr mai ieftin nu gasesti altundeva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici il gasesti cel mai ieftin http://cercelusifimo.wordpress.com/

| dana28_5738 a răspuns:

Unt de shea foarte ieftin am gasesit pe www.ihearb.com, 270g cu 23lei(7.63). Selectezi categoria de produse Now foods apoi cauti shea butter. Deasemenea am mai gasit unt de cacao(cacao butter) la 21lei( 7.87$)270g, ulei de ricin 473ml 6.10$ (18lei) La prima comanda am primit si 5$ reducere.Pt reducere in josul comenzii introduceti codul ROJ869 si dati update. Transportul dc alegeti posta prin avion costa numai 4$ pentru comenzi cu greutatea mai mica de 1. 30Kg si valoare mai mica de 40$. Selectati International airmail

| IoanaAlbu a răspuns:

Magazinele cu cosmetice bio/organice Bio Bella din Bucuresti au unt de shea la preturi bune. Unt de shea la 100g = 23 ron. Un magazin se afla in Complex Timpuri Noi(Piata Timpuri Noi intrarea cu bancomatul)iar celalalt in Tineretului langa Banca Tiriac (sus pe scari)

| antonious a răspuns:

Aici http://okwuma.blogspot.com/ gasesti 100 grame la 16 lei unt de shea nerafinat simplu, sau cu ulei esential de santal, iasomie, neroli etc.

| Ro_OrganicShea_1988 a răspuns:

Unt de shea organic nerafinat, lucrat manual, adus direct de la cooperativele din Ghana gasiti la noi pe www.organicshea.ro

| lmonic a răspuns:

De pe www.ebio.eu 16 RON 100 grame

| andreisimione46 a răspuns:

Www.biorevial.com au preturi bune la toate produsele bio

| Madalina_Loredana-Lo_1989 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai este valabil? sunt interesata

| AlisaIvan a răspuns:

Buna
Unt de shea organic pur il poti gasi si in magazinul online naturalboutique - magazin de cosmetice naturale si organice
Ti-am pus linkul aici:
http://naturalboutique.ro/produs/trio-verde-unt-de-shea-nerafinat-100g/