| Zaviiboroda_Diana_1999 a întrebat:

De unde pot lua Tempo la la?

10 răspunsuri:
| july00 a răspuns:

De la magazin laughing

| teodoraandreea a răspuns:

De la maga zin costa 2, 50

| OanaMada a răspuns:

De la toate magazinele astea mici nu de la supermarket acolo nu am vazut dar la magazinele de pe strada am vazut. funda?:*

| Zaviiboroda_Diana_1999 explică (pentru OanaMada):

Pai eu sunt din Moldova.In Moldova sunt?

| OanaMada a răspuns (pentru Zaviiboroda_Diana_1999):

Da sunt peste tot eu sunt dintr-un oras mic si gasesc la toate colturile magazin care are biscuiti lala

| Dulceatta a răspuns:

Le poti lua din supermarketuri, marketuri, mini marketuri, hipermarheturi, si costa foarte putin. In zona mea, un pachet costa 1 leu.

| Betty100 a răspuns:

De la supermarket, eu de acolo imi iau costa in jur de 1.6 lei

| Betty100 a răspuns:

De la un supermarket eu de acolo imi iau si costa in jur de 1leu 1, 5 lei big grin

| pufarinarina99 a răspuns:

Din aproape orice magazin alimentar..costa in jur de 1 leu-1, 5 lei

| stefistefi1 a răspuns:

Pai se pot gasi cel mai repede intr-un supermarket, de preferinta kaufland. happy