| Bogdan_7318 a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar tenesi conversi de preferat albastri scurti de pe internet, la un pret accesibil pana in 120 de lei. Astept raspuns si dau funda.

3 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Pe internet sigur nu gasesti la banii astia. Daca esti din Bucuresti, incearca la City Mall, e un Outlet nou cu firme de sport: Puma, Adidas, Nike. Au si converse la 100 de lei perechea. Bafta!

| Onitzza a răspuns:

De pe site-uri de imbracaminte si incaltaminte cauta pe starshiners

| elll a răspuns:

Hm, de la Puma