| inflicted a întrebat:

Care conversi va plac mai mult, aia inalti sau aia scurti?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

înalți

| RKBlue a răspuns:

Cei scurti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei scurți

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia inalti par de copii

| Reghqen a răspuns:

Pe un bărbat îl prinde mai bine cu cei scurți, iar pe o femeie să zicem ca o prinde mai bine cu cei înalți, însa după părerea mea cei înalți sunt oribili fiindcă da un aspect total urât și nu e deloc elegant.

| Pati2500c a răspuns:

Mie imi plac cei scurti happy preferatii mei

| aNdr3i1947 a răspuns:

Dacă vrei să-ți cumperi conversi îți sugerezi sa îi cumperi pe cei înalți. Unu la mana, se diferențiază mult mai ușor de teneșii normali și 2 la mana au un aspect mult mai plăcut. Plus ca ii poți asorta mai ușor. happy