| benga94 a întrebat:

De unde tot cumpara lumea haine originale și le vinde?
Mă uit pe internet e plin și pe Facebook la fel se da adidași cu 30 de euro de unde ii ia că baga și ei adaos la ei sa le iasă ceva chiar sunt curios.

3 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Si cine te-a convins ca-s produse originale?

| Onisim10 a răspuns:

Import Germania/Anglia, si la tomberoane la astia gasesti lucruri destul de bune, un vecin are vreo 5 biciclete de pe la tomberoane de pe la englezi, si le-am examinat, si sunt cat de cat bune.

| Kajun a răspuns:

Originale? Nu prea cred, mai ales pe Facebook unde sunt majoritatea fake-uri. La 30 de euro cumperi o pereche de slapi originali laughing