| Robert_Epingeac_1993 a întrebat:

Deci, am comandat de pe PC Garbage un gamepad, si imi scrie ca este in Depozit Argeș, dar am selectat ramburs la livrare si m-au intrebat si unde trebuie sa-l adica. Ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| EusebiuPWN a răspuns:

Pai, cand dai o comanda, selectezi metoda de plata, in caul tau Rambrus la livrare(platesti 12 lei in plus), iar apoi iit pui adresa, nimic mai mult.

1 răspuns:
| Userrr a răspuns:

Spune-le adresa ta...iar daca vrei sa-l rambursezi ii spui curierului cand ajunge.