| yoloqerty a întrebat:

Am comandat niste casti de la eMAG cu ramburs la posta. Am vazut la tracking la urmarirea comenzii "livrare anulata". Am luat teapa? Ce trebuie sa fac?

5 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

E posibil sa fi fost o eroare la stoc, sa nu mai aiba produsul respectiv Am mai vazut asa.Intreaba-i pe ei la nr lor de contact.Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca e ramburs nu vad ce teapa sa fi luat. Suna la ei si vezi

| MadalinG99 a răspuns:

Ai bagat toate datele bune? Suna si tu la eMAG.

| yoloqerty explică (pentru MadalinG99):

Da,totul e bine. Am vorbit la telefon probabil e o eroare mi au spus ca produsul este pe mana curierului sper sa fie asa.

| dd17 a răspuns:

Teapa luai daca plateai inainte?