| anonim_4396 a întrebat:

Deci am zis ca vreau sa-i iau prietenei mele un parfum de ziua ei. M-am tot uitat la ce ati scris voi la intrebarea precedenta si mai am vb cu ceva prietene si acum trebuie sa aleg intre:
-burberry the beat
-bvlgari omnia crystalline
-miss dior cherie
As ruga fetele sa raspunda!big grin
p. s. E destul daca ii iau un parfum? sau mai trebuie sa iau ceva pe langa? Anul trecut i-am luat un inel si o bratara.

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna! acele parfumuri nu le stiu.dar te gandesti care miroase mai frumos si il faci cadou.in legatura cu cealalata intrebare:nu este suficient doar un parfum.mai cumpara-i un ursulet de plus sau ceva de imbracat.Succes!

| Andreea20000 a răspuns:

Ii cumperi parfumul si atat, este destul.Ea ce ti-a cumparat?

| anonyma15 a răspuns:

Daca e un parfum de calitate si e scump nu
miss dior cherie

| Anonim203 a răspuns:

Buna.Nu stiu care este cel mai bun parfum din cele de mai dud, dar ii poti lua Giordani White. Miroase incredibil:X si trezista.
P.S. orice parfum ai alege, nu uita sa ii cumperi si un buchet de floriwinking

| Georgy95 a răspuns:

Pai sincer mie îmi place mult Miss dior cherie pentru ca miroase superb...și e foarte atrăgător și pe langă parfum îi mai poți lua și un buchet de trandafiri roșii! sper ca te-am putut ajuta! te pupkisskisskissși succes!

| Ana_3602 a răspuns:

The Beat miroase foarte frumos (desi sincer preferatul meu este Lady Million de la Paco Rabanne),dar iti sugerez sa mai completezi la cadou. Buchetul de flori obligatoriu si poti sa ii mai cumperi ceva bijuterii, un lantisor cu un medalion inimioara sau orice accesoriu, o fata nu o sa se sature niciodata de bijuteriihappy.

| walkman23 a răspuns:

Anonima1 - parfumurile sunt scumpe toate.peste 200 lei
Ana -nu ii place acel parfum.la ala m-am gandit si eu
LifeIsiard -haine