| andagoth_9923 a întrebat:

Deci...stiu ca intrebarea asta e foarte comuna si poate deveni chiar enervanta, dar am nevoie de ajutor! Intr-o saptamana este ziua verisoarei mele care implineste 8 ani..nu am nici cea mai vaga idee ce i-as putea cumpara. Iar in 2 saptamani este ziua verisorului meu, da stiu -Lucky me - iar el implineste 6 ani..Are cam tot ce isi doreste :tableta, Ps 2, PSP, nu mai zic de jucarii gen avioane si elicoptere cu telecomanda sau masini....Deci....ce ar trebui sa le cumpar? Dau funda si vot si ce mai vreti voi :*

Răspuns Câştigător
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Eu zic ca cel mai potrivit cadou pentru varsta lor ar fi o cutie de bomboane daca zici ca au tot ce le trebuie. Mai incearca si niste carti interactive pentru varsta lor, eventual du-te la librarie si mai cere sfatul vanzatoarelor. Sau daca te tine buzunarul, o bratara finuta din argint. Numai bine si petrecere frumoasa. happy

5 răspunsuri:
| alexandra2000ale a răspuns:

Verisoarei tale cred ca ar trebui sa ii cumperi un ursulet de plus sau un lantisor din argint sau aur iar verisorului tau cred ca ar trebui sa ii cumperi o minge de fotbal sau un dvd cu filmul preferat... Sper ca te-am ajutat.

Funda?

| Mariiko a răspuns:

Verisoarei tale i-ai putea cumpara ceva de imbracat sau o papusa, ceva. Iar verisorului tau. un joc pentru psp/ ps2? sau un dvd cu un desen animat pentru baieti (gen ala cu masini de la disney). In ziua de azi e greu sa stii ce ai putea cumpara copiilor/adolescentilor laughing mai ales cand au tot ce vor...

| rohax1310 a răspuns:

Pai fetitei poti sa ii ei o pereche de cercei de aur si un parfum finut potrivit varstei. Iar baiatului ii poti lua un set cu fular, manusi si caciula + un pulover. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| BitzaTha a răspuns:

Păi pentru verişoara ta iţi recomand o păpusa sau ceva de plus, iar pentru băiat i-ai putea lua ceva de imbrăcat sau ce spui de un lănţişor cu numele lui ceva de genu' ăsta tongue