| ZuzaTA a întrebat:

Ce as putea sa ii cumpar cadou verisoarei mele care implineste 10 ani? Am intrebat'o ce isi doreste, si o spus ca nu stie ca are de toatelaughing

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Ah, sorry. Acum am văzut răspunsul tău.

Păi, poţi să-i iei un lănţişor de aur/argint cu un medalion drăguţ, un animal de companie (cu acordul părinţilor), o carte, jocuri educative ori creative care se găsesc prin Carrefour, un jurnal drăguţ cu lacăt, un ursuleţ cât ea de mare, o brăţară de argint.

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

O păpuşă Bratz sau Barbie, o gentuţă colorată, un Zhu Zhu pet, o Inimioară de aceea de cristal, un puzzle cu prinţese Disney, jocul ăla cu Hannah Montana, Trandy Charms (sau cum le zice), accesorii pentru păr, ceva cu Hello Kitty, un tricou cu Selena sau Hannah (sau trening), o trusă medicală, un Zoobles(nu ştiu cum se scrie) sau un Mystic babies, o carte cu poveşti...

| ZuzaTA explică:

Am uitat sa mentionez ca nu e genul care sa se joace cu papusi barbie sau sa ii placa rozul... sau chestii de genu laughing)

| Rockart a răspuns (pentru ZuzaTA):

Ah, sorry. Acum am văzut răspunsul tău.

Păi, poţi să-i iei un lănţişor de aur/argint cu un medalion drăguţ, un animal de companie (cu acordul părinţilor), o carte, jocuri educative ori creative care se găsesc prin Carrefour, un jurnal drăguţ cu lacăt, un ursuleţ cât ea de mare, o brăţară de argint.

| OKxGIRLx a răspuns:

Cumpara-i o cutie cu ciocolata si o bluza, ce situ eu dar is eu fac 10 ani deci ai nimerit la fix am scris ce vreau eu asa ca si eu fac atat, deci vezi.

| alexadani a răspuns:

Buna pai in primul rand ea este o fetita de 10 anisori... unui copil asa mic ce i-ai putea cumpara o jucarie o hainuta un animalut de exemplu un hamster sau un papagal stiu eu daca ii plac animalele se va bucura foarte tare sper ca te va ajuta:*