| Cozma21 a întrebat:

Din cate am intele anul acesta black friday este pe 28 noiembrie si am doua intrebari cu privire la acest eveniment. Unde pot gasi cele mai avantajoase oferte( eMAG altef flanco....etc)? La ce suma de bani ar putea scade pretul unui xbox 360

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Toate magazinele vor avea fel si fel de reduceri, nu exista magazin care face reduceri mai mari/mai mici, depinde de produs! Pretul unui xbox 360, poate scadea de la 200, pana la 300 lei!

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Depinde ce produse au discount.nu toate produse electronice sunt bagate la discount la blackfriday.

| Lykan a răspuns:

La altex de asemenea sunt preturi bune ar putea xbox sa coste cam 500 600 pretul original fiind de minimum 800 mult noroc

| vLooM a răspuns:

Poate scadea cu 10-15% Depinde de magazin, da mai bine te duci in mai multe te uiti la preturi si dupa aia te duci la ala mai ieftin happy

| FkThRz a răspuns:

Aproape toate retail-urile au promotii de black friday, dar in Romania nu se compara discount-urile cu cele din alte tari mult mai dezvoltate. un xbox poate ajunge la pretul de 500 lei. Bafta!