| Eva21 a întrebat:

Dintre Wish.com si AliExpress care site ofera un raport pret-calitate mai bun?

3 răspunsuri:
| Cioca_Adrian_2001 a răspuns:

Salut! dupa mine aliexpress ofera o varietate de produse, am comandat si eu o data un ecran+touch la Samsung s3, acum o jumatate de an, a venit dupa ceva timp, dar produsul era acelasi cu cel din imagine. Preturile de pe aliexpress mi se par accesibile pentru toata lumea. Sper ca te-am ajutat! bafta!

| Eva21 explică (pentru Cioca_Adrian_2001):

Multumesc! Din cate am inteles nu prea poti cumpara cu moneda romaneasca, e adevarat?

| Cioca_Adrian_2001 a răspuns (pentru Eva21):

Da eu am platit cu card international...