| MePsd a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un accesoriu pentru autoaparare. Ce produse imi recomandati?
care sunt ilegale? si trebuie sa precizez ca sunt minor.

Răspuns Câştigător
| GabrielGL a răspuns:

Legal nimeni nu iti poate vinde nimic pentru autoaparare, daca ai probleme poti urma cursuri de autoaparare si dupa ce faci 18 ani iti poti cumpără din magazinele speciale pentru autoaparate, dar personal nu recomand.

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| LilPeep a răspuns:

Briceag

| Mascatu69 a răspuns:

Hmm ia-ti un baston dala telescopic sau nu stiu cum se numeste.
sau un pumnal, sau un pistol cu aer comprimat, e enial am eu unul si crede-ma ca de-aproape isi face treaba prea bine. deci la 3.5 metri ar trebui sa il folosesti =) in fine, astea cred ca sunt destul de legale. dar celelalte. cutite, pistoale relae, sabii, astea etc//. sunt ilegale