| jana_2486 a întrebat:

E f greu sa gasesti cadou pentru baieti. ce va place sa primiti mai? ca sunt in pana de idei

Răspuns Câştigător
| BoRnY a răspuns:

Salut! Ori o minge Adidas, www.intersport.ro, catalog fotbal, e cam 80-100 lei, ori un tricou frumos tot adidas, sau ar merge si niste bermude adidas. Fundita?

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Nu sunt eu baiat, dar.:
- aparat de ras
- un parfum scump
- o rama foto digitala
- un stick mai deosebit
- o poza cu voi doi imprimata pe ceva
- pe tine cu o funda mare :X
(Ultimele doua doar daca e vorba de prietenul tau)

| cosmina05 a răspuns:

Nu sunt baiat dar eu as cumpara un ceas de mana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O minge original sau o masina sport >...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E simplu, multi dintre baietii/barbati adora ceasurile si telefoanele mobile.De ce sa nu le primeasca pe amandoua? Pai nu e nici un motiv sa nu fie asa...si LG s-a gandit ca ceasul-telefon va fi perfect pentru baieti.Si eu cred la fel...
Ce ziceti baietii va place?:>
http://www.zonagsm.ro/citeste-lg_lanseaza_ceasul_telefon_mobil-819.html

| pauladrian a răspuns:

Cam orice in afara de lucruri intime si cosmetice barbati.