| Bogdanmanolachi a întrebat:

E normal ca un fidget spinner la 12 lei sa se învârte 2min30 sec?

Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

Eu am dat 15 lei si se invarte doar 2 minute.
Al tau e mai bun.
Rulmentul se uzeaza foarte rapid la astea ieftine. Daca vrei ceva bun cumpara-ti unul de minim 50 lei.

2 răspunsuri:
| BigLike a răspuns:

întreabăl pe Ilie poate știe el laughing eu zic ca depinde de calitatea si materialul din care este facut stii, ex:plastic este mult mai usor ca metalul si cred ca se invarte mai bine

| LakyHaHa a răspuns:

Da este normal stiu deoarece am si eu unul dar eu am dat 15 lei si se invarte tot cam atat