| timidu89 a întrebat:

E posibil ca în aprilie telefoanele sa fie la prețuri mai accesibile ca acum?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pana atunci apar modele noi de varf... astea de varf de acum vor scadea

| Freya1 a răspuns:

Eu aproape în fiecare luna martie îmi cumpăr telefon nou, și nu, nu sunt mai ieftine cu nimic.
Doar dacă vrei ceva telefon din asta de pe vapor la duzina.

| RoCkKiD a răspuns:

Depinde care telefon, ele scad in functie de cum apar modelel noi. Samsung scoate seria S mereu in februarie martie deci nu apuca sa scada pana in aprilie dar asta e doar un exemplu, depinde ce telefon vrei. Daca rei Iphone la alea pretul tinde sa ramana constant deci nu prea o sa vezi scaderi.

| timidu89 explică (pentru RoCkKiD):

Galaxy a53 5g ma interesează