| biwltyad a întrebat:

Este deschis astazi la Deichmann? Va rog un raspuns cat mai rapid happy Urgeeent

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

DIn cate stiu da doar bancile si astea de stat sunt inchise azi restul muncesc

4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Mai bine sa fie inchis ca are numai panarame, care se desfac!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, marile magazine sunt deschise ca doar nu o sa piarda o zi in care lumea e libera si merge la cumparaturi

| SweetMinion a răspuns:

Da e deschis.

| OanaVlad1 a răspuns:

Eu stiam ca azi e inchis peste tot, dar daca stai aproape, poti incerca happy