| crengu11 a întrebat:

Vreau sa stiu daca la cumpararea unor incaltaminte de la magazinele DEICHMANN in ziua/saptamana/luna viitoare se pot returna si se pot primi inapoi alta pereche. Vreau un raspuns cat mai rapid.

2 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Am gasit aici
http://clujulcopiilor.ro/unde-mergem/Deichmann---Polus/1714
"La Deichmann exista o politica de returnare flexibila si avantajoasa pentru client. Incaltamintea poate fi returnata in 30-60 de zile (cu conditia sa fie in stare impecabila)."

| BellaVampire a răspuns:

Nu cred ca se pot returna, mai ales fiindca Deichmann este o firma de renume. Daca ar fi fost un magazin obuisnuit, mai mergea, dar si acolo cred ca trebuia sa ii aduci inapoi aproape nefolositi. Bafta!