| Randomone a întrebat:

Este footlocker un site de incredere? Vreau sa comand din afara o pereche de nikeuri air max thea pentru ca site-urile romanesti m-au dezamagit complet.

Răspuns Câştigător
| nistor12 a răspuns:

Este foarte de incredere, si eu mi-am comandat de la ei o pereche de adidasi nike marimea 40..Sunt super, mai ales ca-ti vin si repede.
Si chiar ai de unde alege ddintr-o gama variata de produse.
Funda?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E de incredere dar trebuie sa platesti in € sau $. La mine au magazin si pot comanda ce vreau de pe net sa aduca fara sa platesc online.

| darrio2007 a răspuns:

Te inteleg in legatura cu site-urile romanesti.Dar nu te costa mai mult la comenzile de afara? Nu am comandat niciodata.

| theodorafemme2001 a răspuns:

Nu am comandat, dar am auzit ca da!