| anonim_4396 a întrebat:

A auzit cineva de site-ul Supersklep? Vreau sa imi iau o anumita pereche de nikeuri si in Romania am gasit-o doar pe acel site, stiti daca este legit? Nu as vrea sa imi iau țeapă.

1 răspuns:
| ionutx02 a răspuns:

Am vizitat site-ul, dupa constructie mi se pare de incredere. Cel mai bine e sa selectezi tipul de plata "ramburs" (dai banii la curier cand iti vine coletul) si il rogi sa te lase sa-l desfaci sa verifici. Sa verifici si eticheta, etc.