| Mark2012012 a întrebat:

Este o oferta la RDS care precizeaza ca daca iti prelungesti contractul cu 24 de luni primesti gratuit o tableta cu sistem de operare android. Aceasta este toata oferta ca pare prea simplista sau mai are si alte clauze cum ar fi sa platesti pe luna ceva in plus la pachetul pe care il ai de la ei?

1 răspuns:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut.Dragul meu in principiu aceste Super Oferte acund ceva on spatele lor eu pentru siguranta banilor tai iti și gerez sai suni sau sa vezi oferta lor pe pagina www.rcs-rds.ro si sa vezi exact regulamentul aceste oferte. Preturile sunt prevazute si in Contract cel mai bine este sai suni pe ei pentru lamuriri complete. Cu Drqg Roibu Constantin!