| anonim_4396 a întrebat:

RDS ofera tablete gratuite la clientii fideli. Adica daca-ti expira contractul si il prelungesti cu inca doi ani primesti o tableta moca. Sau poti sa alegi tableta Samsung si platesti 20 de lei pe luna timp de 24 de luni.Si ai si 3G. Vreau sa stiu in leg. cu tableta Samsung Galaxy Tab daca e de 7 inch, 8 sau 10? A primit cineva de la ei?

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Eu am primit in 4 ani servicii exeptionale, cred ca in pragul sarbatorulir de iarna au promotie.

| anonim_4396 explică (pentru Kylexy):

Nu e promotie, incepand de iarna asta au inceput sa dea tablete si televizoare( televizoarele nu sunt gratuite). A venit la usa la mine acum o ora un tip si am semnat si primesc tableta peste 9 zile.happy

| Kylexy a răspuns:

Nu te contrazic .....pe mine cand m-a sunat cucoana aia i-am spus "ca il prelungesc nelimitat!"