| KevinAle a întrebat:

vreau sa imi cumpar un iPhone de pe siteul original de iphone, stiti cumva daca acel site livreaza in Romania? Daca da, cam in cat timp vine?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istyle vinde numai iphone-uri, ipad-uri, macbook, imac si tot ce tine de marul muscat.

| SkenWell a răspuns:

Nu prea cred ca poti sa cumperi de pe site-ul oficial Apple, doar sa te ghideze spre magazine acreditate cele mai apropiate de tine pentru a cumpara device-uri brand Apple (Iphone).