| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un 1.60 ce pantofi mi s-ar potrivi? la banchet? ceva cu platforma? sau ceva simplu? aaa si o sa imi pun unghii cu gel ce model ar trebui sa imi fac?
la o rochie neagra? dau funda...

Răspuns Câştigător
| Yokrisztinutzza a răspuns:

Pai merg niste pantofi cam dde 10 cm.ar arata foarte bine (asta daca poti merge pe ei) daca nu e bine si 6, 7 cam asa.in cazul unghilor iti poti face un french alb merge la orice.si daca chiar vrei iti poti face un model cu negru mai micut.e elegant. funditabig grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Platforma clar cu toc de 15

french alb la unghii