| Anahiteamo a întrebat:

Eu sunt o fata slabuta si vreau sa stiu ce combinatii de haine pot sa port in vara asta...

5 răspunsuri:
| Ramona_5995 a răspuns:

Buna.
1. #scumpikxa:
Se spune "Vara asta SUNT moda culorile marii"
2.Se poarta pantalonii scurti, si cu camasi, buzite, care sa ii acopere.
Bafta. :*

| scumpikxa a răspuns:

Salut. Vara asta e la moda culoarile marii (albastru, turcoaz, etc.) si stilul hippie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://lucrusoarelil.blogspot.com/

Incearca, poate o sa-ti placa. Abia am facut blogul dar vom pune multe haine.Toate sunt foarte dragute. Daca ai intrebari:l_lil93@yahoo.com.Apropo,daca esti slaba incearca fustele creion. Daca mai vrei sfaturi ...add.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo.la moda a revenit portocaliul

| Abby_6693 a răspuns:

Buna. si eu sont slaba si mereu ma gandesc ce sa mai port... ei cel mai bine vine pe fetele slabe o pereche de jeansi scurti asortate cu un top dragut sau ca sa-ti scoti corpul in evidenta ai putea sa porti lucruri cat mai scurte. Ei bine eu asa ma imbrac!