| Brâncuşi a întrebat:

ce culori se port vara asta? Ce nuante si ce combinatii? La baietibig grin

Răspuns Câştigător
| Ro0oBerT a răspuns:

Negru, portocaliu. dar iti recomand o camasa neagra cu niste blugi cu tur si niste tenisi albastrii. Funda >?

11 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Te iubesc! :-l

| Brâncuşi explică (pentru Xtadelo):

Şi eu!happy

| Xtadelo a răspuns (pentru Xtadelo):

^
PROVOCARE!

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poarta tricou smecher b-) cu chestii delea in picioare si pantaloni scurti bre, nu purta blugi

| xKathrinexD a răspuns:

Albastru, verde, alb... Fereste-te de negru si gri si alte culori inchise pentru ca atrag caldura. Orice alte culori vesele vrei. Poti combina rosu cu alb, Albastru cu verde, Verde cu alb, bleu cu Alb...

| AnnonnyMa a răspuns:

Ce-ti place tie

| Barbie69 a răspuns:

Colorile deschise.si la fete floral. funda?

| FlootoorashBibi a răspuns:

Verde..albastru

| ponoranian a răspuns:

Salut, se poarta foarte mult tricouri roz, galbene pantaloni scurti de blugi pantofi sport(tenesi) la culoarea pantalonilor scurti, o freza cat mai smecherawinking tricou mulat. sper ca te-am ajutat fundabig grin?

| Brâncuşi explică (pentru ponoranian):

Saluthappy si tu mi-ai fost de ajutor, o sa tin minte si la urmatoarea intrebare vei avea Fundabig grin Dar pana la urma dau funda cui meritahappy Dar si raspunsul tau ma fascinant dar cel a lui robert a fost mai altfel din cauza raspunsului pantaloni cu turhappy Mersi tuturor si o zi buna!

| Hahah a răspuns:

Mie unul tot albul imi place, deoarece consider ca te scoate in evidenta asa ca un tricou alb cu ceva desene pe el + o freza de macho ala esti.