| Hara27 a întrebat:

Exista animalute Webkinz in Noriel Buzau, daca exista la ce preturi sunt?

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Eu stiu ca era cam 35 lei, si da, ar trebui sa gasesti.

5 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

Eu stiam ca in jur de 50 de lei.
nu stiu daca gasesti webkinz in magazinele noriel pentru ca acolo au de obicei doar chestii marca noriel happy

Răspuns utilizator avertizat
| ViolettaFans a răspuns:

Bună! Din câte știu eu, maxim 30-50 de lei. Sunt prea mare pentru Webkinz, deci poate când ai să mergi la Noriel ai să găsești puțin mai ieftin/scump. Depinde. P.S.: Te rog dă Like la această pagină de Facebook, îți voi fi recunoscătoare! Link-ul: https://www.facebook.com/pages/Violetta-Fans/260391387433534. Mulțumesc oricum! :) Și încă ceva: Dacă nu vezi la Noriel, du-te în Carrefour sau la mall-uri. Sigur ai să găsești.;)

| ViolettaFans a răspuns:

Bună! Costă maxim 50 lei, cred, deoarece eu sunt prea mare că să știu prețul exact, nu mă joc pe Webkinz. :)) Dacă nu este la Noriel, du-te la Carrefour sau în mall-uri. Sigur ai să găsești! :* P.S.: Îți mulțumesc și îți sunt recunoscătoare dacă dai Like la această pagină de Facebook: https://www.facebook.com/pages/Violetta-Fans/260391387433534