| andra_vedea a întrebat:

Exista o alternativa mai ieftina pentru Swarovski?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

sticla...

9 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

La ce ne trebuie Swarovski?laughing suntem in criza. cine stie din ce termopane or fi facute cristalele alealaughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

ce am scris mai devreme era o gluma bineinteles. O alternativa ar putea fi cristalele din sticla care sunt foarte ieftine.

| georgehari a răspuns:

Da, Swarovski contrafăcute, din IDM.

assiris
| assiris a răspuns:

swarovski sunt tot un fel de sticla de o calitate mai buna, in general Cristal de Bohemia. Despre ele poti citi mai multe daca intri pe: http://www.artline.ro/1_586_Povestea_cristalelor_Swarovski_12864.html

| miha2010 a răspuns:

PLASTIC SI SCAPI DE TOATA PROBLEMA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da: fara swarovski

| palade_gina a răspuns:

Daca nu ma insel, zirconiul cubic este mai ieftin decat cristalele swarowski, iar diferenta dintre cele doua nu e mare.

| luminita_pascu a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Daca ai nevoie de ele pentru a da o nota de glam unei rochii, iti recomand strasurile clasice de sticla, la merceriile mai rasarite gasesti chiar lucruri frumoase! Succes