| tibispeedo a întrebat:

Exista vreun magazin online gen wish dar sa fie cu plata in ramburs?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu se risca nimeni sa trimita chinezarii de 1 dolar cu ramburs. Gasesti multe site-uri romanesti cu diferite chestii (pe olx gasesti cam tot ce vrei) dar nu la preturile de pe wish.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, plata ramburs se poate face la toate magazinele romanesti online.
Magazinele internationale nu au optiunea de plata ramburs, din cauza pretului mare la transportul international si la riscul ca marfa sa fie refuzata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu cauți magazine cu livrare internaționala ramburs ca nu exista asa ceva

| ciumabubonica a răspuns:

Da