| overdose90 a întrebat:

Fetelor, ce e cu brandul asta Red Lips? Vad ca apare peste tot la incaltamintea de vanzare de pe net, si se gaseste si la leonardo. Si am mai vazut si la magazine no name, de la mare. A, si aveti idee unde se pot gasi aceste magazine, in bucuresti, de preferinta?

6 răspunsuri:
| overdose90 explică:

"dupe net", babyliciouss?

| Abcdefg123 a răspuns:

@ Claudiu : o fi poza dupe net :]

http://www.redlipscloset.com/......t-for.html
:] e site`u lor :p. Si au chestii super dragute. Magazin individual nu cred ca au :-? dar cum ai zis si tu gasesti produsele lor in lantul de magazine Leonardo :].
Dar iti zic de acum ca fabrica esti din China :]].

| Abcdefg123 a răspuns:

Este din China * :]] sorry blushing

| gya_8439 a răspuns:

Dap am si eu o pereche le-am primit cadou la leonardo au

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Poi daca esti asa frumoasa in poza nu esti in legatura cu moda de zi cu zi?

| floricel444 a răspuns:

La Dragonul Rosu probabil ca o sa gasesti, aceasta firma este si in bazar la mine in oras, iar vanzatorii de obicei de la dragonul rosu cumpara marfa