| trisprior a întrebat:

imi puteti spune va rog unde pot gasi baby lips? Sunt din Bucuresti si as prefera sa nu comand totusi de pe internet ci direct din magazin.In ce magazine pot gasi asa ceva? happy

Răspuns Câştigător
| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Pai eu mi-am luat din auchan, insa se vand si in douglas, kendra, magazinele de cosmetice, dar din auchan eu mi l-am luat cred ca mai ieftin decat din douglas si kendra, fiind magazine mai fitoase asa cred ca sunt mai scumpe acolo..cu toate ca e acelasi produs, nu stiu, vezi si tu, dar eu la auchan am vazut mai pe toate culorile, galben, albastru, si maro parca (la culoarea "tubului" ma refer)