| Alison95 a întrebat:

Fetelor, de la ce magazin / firme va luati pantofi cu toc inalt? funda :d

Răspuns Câştigător
| raluk27 a răspuns:

Musette, Il Passo
La Leonardo si Deichman nu sunt de calitate.

7 răspunsuri:
| andreiasavescu a răspuns:

Eu imi iau de pe http://hainetari.com/category/incaltaminte-dama-online/pantofi-dama/ Sunt colectii foarte misto la preturi accesibile, care impaca multe gusturi. Oricum, daca incerci sa te diferentiezi de ceilalti, eu zic sa mergi pe recomandarea asta.;)

| Diavolcata a răspuns:

Eu de la Leonardo este cea mai buna firma cred eu :) Multi vin la ea.
http://www.leonardo.com.ro/produse/femei
Sper ca te-am ajutat!

| ѕмιℓєє a răspuns:

Leonardo, dar tu cumpără de unde îţi place ţie şi te simţi comod cu ei.

| maryan1997 a răspuns:

Bershka, Zara.

| adelinna21 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie de firme.importan este sa te simti tu bine in ei si sa fie comozi.

| HubbaBubbaGirl a răspuns:

Deichman, Bershka, Zara.

| RoX96 a răspuns:

Leonordo, zarra happy