| PhotoIsMyLife a întrebat:

Fetelor, de unde vă cumpărați UGGuri? (București)

3 răspunsuri:
| Etiquette a răspuns:

Buna!
Depindehappy.
Daca vrei UGG'uri originale gasesti in Famous Brands, aproape in toate mall'urile si costa in jur de 900 de leihappy.
Dar daca vrei cizme gen UGG[sa nu scrie pe spate UGG] gasesti si in alte magazine din mall sau chiar si in IDM, SIR etc.happy

Ciao!

| BumtSii a răspuns:

Gasesti in Plazza, IDM, In Plazza au la Leonardo.In Mall-uri.Afi Palace...

| DTralala a răspuns:

Pai, depinde. Daca vrei Ugg`uri originale, iti poti lua din Afi Palace (costa 900 lei). Pe la toate magazinele gasesti fake`uri pe la 50-60 lei.