| LuminitaRoz a întrebat:

Bunabatting eyelashes Fetelor, cam ce accesori sau lucruri va cumparati pentru vara?tongue

3 răspunsuri:
| ZapaciLaa a răspuns:

MerryLina, a zis accesorii nu haine. In fine, eu tot asa, multe multe bratari, lantisoare si in special prinzatori de par si cordelute cu tot felul de paiete, fundite si flori. :X

| AdelleG a răspuns:

Pai thinking ce sa'mi mai cumpar am 60 de perechi de cercei s vreo 30 de oje laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bratari multe, cercei, oja, palarii/sepci, pantaloni scurti multi si cizmulite.