| foricmarinaiuliana a întrebat:

Fetelor... mi-am luat haine de la toate firmele... dar nu sunt hotarata de la ce firma sa imi iau o rochita de ocazie?! ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| eu_3271 a răspuns:

Ia-ti de la firma care are un model care iti place si cu care iti sta bine straight face Daca cineva iti zice sa iei de la firma X si tie nu-ti place nimic de acolo, nu prea te ajuta.

4 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Intra pe tarafashion.ro (http://tarafashion.ro/) si vei gasi o multime de rochii. Pe site ai tabelul cu masuri, care te va ajuta sa gasesti marimea potrivita, in fnctie de dimensiunile tale. Urmareste promotiile de la sfarsit de saptamana (transport gratuit, cupoane cadou si reduceri substantiale). Eu sunt incantata de produsele pe care mi le-am cumparat de la ei, pentru ca sunt de foarte buna calitate si sunt foarte bine lucrate.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ideea e sa-ti placa si sa-ti stea bine, ca sper ca nu-i lasi eticheta pe ea! Te rog... spune-mi ca n-o lasi!

| iulia_5454 a răspuns:

Daca nu gasesti la tarafashion incearca la motivi au rochii super dragute

| Cherry_9828 a răspuns:

Du-te la zara sau stradivariu...au adus rochite super frumoase...colectie noua cu toate culorile si mai ales au adus incaltaminte frumoasa d vara...