| Roscovana a întrebat:

Fetelor ..help! :-s
Duminica. vreau sa merg in club... avand in vedere ca este si Pastele ..cum ma sfatuiti sa ma imbrac?:-s
O rochita, sau ceva blugi, bluzita?
Astept un raspuns urgent crying!
Dau funda! puppy dog eyes
Multumesc

Răspuns Câştigător
| allynna17allynna a răspuns:

Referitor la intrebarea ta..eu cred ca poti purta si o fustita dar avand in vedere vremea care va fi...nu stiu ce sa zic. Si eu tot in club merg duminica seara si nici eu nu ma puteam decide ce sa aleg: ori fustita ori blugi. Cred ca totusi voi opta pentru blugi+pantofi+o bluzita lejera. Te pup si Paste fericit:*

| Roscovana explică (pentru allynna17allynna):

Paste Fericit si tie big hug Multumesc pentru parerile tale :*

12 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Depinde de ce ai in dressing.

1) o jacheta sau o geaca din piele, ciorapi de culoarea pielii sau ciorapi negrii, pantofi sau botine - asta ar fi pentru rochita

2)Blugi, pantofi, top alb sau corset

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Pastele se petrece acasa in familie...in nici un caz intr-un club!
2.Cum am putea sa iti spunem cum sa te imbraci din moment ce noi nici nu avem idee cum arati...as putea sa iti dau sugestii care nu s-ar potrivi deloc cu look-ul tau!

| allynna17allynna a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca se referea pentru duminica seara...:l

| anonim_4396 a răspuns (pentru allynna17allynna):

Ce conteaza... o poti ajuta daca nu stii cum arata?laughing

| allynna17allynna a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii putem da idei..doar nu ii spunem noi "ia blugii aia...sau cumpara pantofii acestia!". Pentru o fata, o parere inseamna multhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru allynna17allynna):

Ma scuzati atunci!laughing

| allynna17allynna a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce gasesti amuzant...eu doar te.am facut sa intelegi. O seara placuta!winking

| Roscovana explică (pentru anonim_4396):

Pastele il fac unde vreau. Daca nu ma poti ajuta cu o sugestie ...nu stiu la ce mai raspunzi!:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roscovana):

Fa-l unde vrei...chiar nu-mi pasa!
cat despre sugestii le gasesti mai sus!

| Alexandra301 a răspuns:

Pai. poti sa iti iei:
1. O pereche de blugi rupti, un tricou sexy si o jacketa din piele.
2. O rochie cu jacketa neagra pe deasupra si o pereche de pantofi negri cu toc.
3. Fusta cu talie inalta, o camasa\un maieu + pantofi.
Funda?:*

| AliiIlysm a răspuns:

Imbracate in ceva cat mai lejer dar destul de stralucitor ( nu foarte mult ), Daca mergi cu taxi. ul, masina poti purta fusta sau o rochita, daca nu poti opta pentru niste blugi ( cu taiaturi
), niste Botine si o bluza ceva mai largutza pe umar sau o bluza cu sacou. acum depinde si clubul in care mergi si ce tematica are sau de ceea ce iti place. Sper ca te-am ajutat. Distractie plecuta si un Paste Fericit! :*