| love_7643 a întrebat:

Azi mah duc la scoala hotarata sa ii spun colegului meu de clasa ca il iubesc >inca nu am luat o decizie daca ii voi spune adevarul? voi ce ma sfatuiti? va rog mult ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Slowmotioon a răspuns:

Pai daca il iubesti sincerr nu mai astepta, deoarece poti pierde, poate sa se indragosteasca de altcineva si atunci tu? ce ai mai face degeaba i-ai mai spune! Du-te numa si spuneiii, poate nici nu se \asteaptaaaa, sa ii spui asta! Nu mai sta pe gandurii! SucceS(SPER CA TE-AM PUTUT AJUTAhee hee

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mai ai rabdare lucrurile nu se fac asa deodata.

| AprilSundayMorning a răspuns:

Daca ai curaj spune-i. happy

| cipy a răspuns:

Nu te-as sfatui sa-i spui tu pentru ca vei pierde din autoritate in fata lui si a celorlalti colegi. Mai bine fa ceva ca el sa-ti zic ca te iubeste incearca sunt sigura ca vei putea. dar vezi si tu

| kjbh13 a răspuns:

Un mes mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu chiar il iubesti, atunci poti sa ii spui. Daca nu ii spui ca il iubesti, atunci nu castigi nimic, indiferent daca te iubeste si el sau nu. Dar daca ii spui, s-ar putea sa afli ca si el te iubeste! Daca nu, asta e. Poate are pe altcineva sau nu e pregatit de o "relatie".
"Daca nu risti, nu castigi!"