| petruta a întrebat:

Funda buna TPU eu cu clasa mea in luna iunie o sa plecam intr-o excursie si nu stiu unde am hotarat in sovata in pensiunea barbatina dar impart camera cu 4 fete si am sa dau 150 si totusi e frumos acolo dar vreau undeva mai aproape de vaslui. funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la Praid si la Slanic Moldova si la Sovata

2 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mai aproape de Valui este statiune Slanic Moldova care mai este denumita si Perla Moldovei.Si la Sovata e o statiune foarte frumoasa, se poate vizita lacul Ursu si la aproximativ 5 km se afla Salina Praid, frumos depinde in ce perioada se face excursia.

| Șosețică a răspuns:

Ti'asi raspunde dar nu am inteles ce vrei sa zici :-s sorry