| Kindly a întrebat:

Is clasa a 9a. boboaca >:". Si facem o excursie pe weekend intr-un loc frumos. la o cabana. si vreau sa-mi dati idei trasnite de ce sa facem. sau ce sa ducem cu noi in excursie pentru distractie va roogg! povesti-timi de ce ati facut voi cand ati fost in excursie undeva :d.mersi :*

Răspuns Câştigător
| SebY_6936 a răspuns:

Salutare! Cred ca cel mai frumos ar fi daca mergeti la cabana sa jucati sticluta sau adevar sau provocare este foarte mistowinking. Sau puteti juca o ascunsarolling on the floor dar sa fie noapte laughing. De exemplu eu cand am fost in excursie am mers in camera la fete si am jucat adevar sau provocare si am stat pana la 3 noapteawinking succes