| yummygirlforfun a întrebat:

Funda mare.cum cumpar de pe bershka.com? adica e un site de cumparaturi online, poti sa-ti alegi tara, da nu pot sa cumpar, nu e nicaieri nu stiu ceva buy sau cumpara sau adauga in cos...nimic

3 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Eu zic sa nu cumperi de pe siteul oficial,deoarece este strain, si o sa coste o gramada transportul, deoarece vin din alta tara.Mai bine iei dp alt site romanesc, daca gasesti. incearca pe :
http://www.kurtmann.ro/? referral=2parale&source=728x90&sale=50percent

| anonim13333 a răspuns:

Deci cum intri, dai lookbook si jos scrie contact si mai multe. Funda?big grin

| yummygirlforfun explică:

Da si? eu nu stiu cum sa-mi fac cont sa cumpar nu cautam contact si mai multe, poti fi mai explicita, te rog?