| SkaterBaa a întrebat:

FUNDA.

Salut. sunt skater si vreau sa va intreb

Care este diferenta dintre hainele de skate (tricouri, hanorace, pantaloni de la firmele de skate gen DC, element sau mai stiu eu) si cele obisnuite? La inceput aveam adidasi din piata dar cand am realizat ca se rup repede mi-am cumparat originali, acum ma dau pe skate pe o pereche de DC-uri si tin foarte bine, se simt si mult mai bine in picior.

Oare cu hainele de skate e aceeasi treaba? Sau e doar asa, sa ai firma de skate pe tine?

2 răspunsuri:
| Alphabeat a răspuns:

Hainele de skate sunt de fita, nu exista vreo diferenta intre tricou normal sau tricou de skate, tot tricou e. Tebuie sa recunosc ca hainele de skate sunt ca o ''uniforma'' cum au toate celelalte sporturi. De exemplu, ai vazut si tu ca orice sport are ''uiforma'' lui (fotbal, tenis etc.), ei bine, asa e si la skate! Daca te-am lamurit, fundita!

| looveee a răspuns:

Nu cred ca are ceva schimbat..Cred ca te simti mai bine daca te prefaci skater (pentru cei care nu sunt)