| pίTίк a întrebat:

Gasesc si eu cosmetice en-gros in dragonul rosu?
daca da, in care?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Gasesti in toate, dar eu am vazut destul de multe cosmetice in dragonul mare cum iesi din europa, are o fantana mare in fata si fast-food-uri.Acolo vindeau numai en-gros.

3 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Pai creme de maini poti gasi en-gros, cam atat stiu!

| ValentinElTPU a răspuns:

Nu am vazut nicio data sincer. Nici nu m-am uitat ce-i drept laughing... dar probabil daca sunt nu is de cea mai buna calitatewinking

| pίTίк explică (pentru ValentinElTPU):

Ce aveti frate cu calitatea asta, mai dati-o-n pana mea k m-au disperat toti, nu toata lumea cumpara un fard care sa-i stea pe fata o saptamana, stiu eu cui le vand, si persoanele respective au un salariu de 500 lei ...nu isi permit CALITATE dar au NEVOIE de un dermatograf, un rimel sau un fard.
Am nevoie s stiu daca sunt cosmetice (tot ce inseamna cosmetice) ca sa nu bat drumul degeaba.