| frafafafaf a întrebat:

Glovo/FodPanda livreaza in afara orasului sau este o limita de distanta de la restaurantul/fastfoodul de la care pleaca mancarea? Nu stiu daca este categoria buna

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

N-o să poți comanda dacă nu se livrează unde ești, așa că descarcă, bagă adresa și vezi dacă îți apare vreun restaurant

| Intruder19 a răspuns:

Au o anumita arie, totusi daca adresa unde vrei sa dai comanda nu este eligibila pentru livrari nu o sa poti da comanda din aplicatie.