| shadow5111 a întrebat:

Sall am nevoie urgent de ajutor va rog! Deci vreau sa bag niste bani prin paysafecard, nu stiu mare lucru si nu am inteles. Trebuie sa cumpar un card paysafe de la magazin sau pot sa ma duc direct la un aparat qiwi si sa primesc chitanta cu pinul? Explicati mi va rog tot am nevoie urgent va rog

Răspuns Câştigător
| XTheAlex a răspuns:

Poți să te duci la un automat, daca nu e in lista cauți tu paysafe, doar bagi banii alegi suma iei chitanta si dai codul.