| Raid0V a întrebat:

Hay TPU. Mi-am luat de curand o tableta graphica WACOM intuos pen samll si in spate are spatiu de baterie si de stick din acela wireles, dar eu nu le am in pachet. Am luat-o de pe eMAG. Daca nu ma puteti ajuta macar un link de unde sa fac rost de ele, adica bateria si stikul acela.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Mai jos ai niste informatii despre produsul din seria Intuos. Bateria e trecuta ca accesoriu, care se achizitioneaza separat, nu face parte din pachetul cumparat.
http://101.wacom.com/UserHelp/en/TOC/CTL-490.html

Continutul trebuie sa arate astfel, potrivit site-ului oficial:
Intuos tablet
Pen
Installation CD
Quick Start Guide (booklet)
USB cable

Despre baterie si conexiunea Wireless, vezi sectiunea "Wireless operation" de pe link.