| kimydream29 a întrebat:

Heeey...am si eu o intrebare... pot plati cu bonuri de masa daca ma duc la carrefour si imi cumpar rechizite sau alte lucruri in afara de mancare? happy dauuu funda

Răspuns Câştigător
| Andreea20000 a răspuns:

Buna!

Da se pot cumpara! De obicei eu cumpar si cosmetice, detergente chiar daca nu sunt alimente!

8 răspunsuri:
| ana0metalhead a răspuns:

Nu poti plati cu bonuri de masa decat alimente. ceea ce mie nu mii se pare deloc corect!

| Florentina_7104 a răspuns:

Nu nu poti cu bonuri de masa se cumpara doar alimente

| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Nu, imi pare rau, insa bonurile de masa se folosesc strict pentru produsele alimentare

| xxxnonamexxx a răspuns:

Nu. cu bonuri de masa se platesc doar alimentele. rechizite si produse nealimentare se pot achizitiona ori cu bai casi ori cu tichete cadou

| LupTrist a răspuns:

Nu imi pare rau nu se poate.

imi dai funda te roog?

| kimydream29 explică:

As vrea sa stiu foarte clar pentru ca ma gandeam sa ma duc sa imi iau rechizite pe bonuri...dar daca voi imi dati raspunsuri unii asa unii asa...am cautat pe multe site-uri dar am primit aceleasi raspunsuri ca aici. Multumesc. oricum cei cu cel mai ok raspuns primesc funda

| anonymus_6719 a răspuns:

Da poti !

| MuzIkRemiXz a răspuns:

Normal...poti cumpara orice aprape pe baza de bonuri din Carrefour... eu asa am facut (funda?)