| MitroKta a întrebat:

Heeey TPU! Ummm, voiam sa va intreb pe cei care cumparati haine online, cate se si potrivesc la marime?
Si, inca ceva, stie cineva de site-ul kpopcity.net?
Cica e cel mai mare magazin online de haine din lume...insa eu nu am mai auzit de el straight face

5 răspunsuri:
| andreiasavescu a răspuns:

Si eu imi cumpar de cativa ani haine online si nu am facut pana acum niciun retur. S-a mai ivit intr-adevar ocazia sa nu fie bune marimile la 1, 2 produse, dar le-am dat mai departe printre prieteni, decat sa platesc costul de retur. Unele magazine insa au retur si transport gratuit, cum ar fi https://www.miniprix.ro/ Haine faine iti gasesti daca o sa cauti pe http://hainetari.com/
Site-ul mentionat de tine nu ti-l recomand in primul rand pentru ca nu e din Ro si cine stie cu ce teapa te trezesti. Fa-ti cumparaturile de la noi din tara.

| MitroKta explică (pentru andreiasavescu):

Eee, problema e ca atunci cand iti permiti sau ai ocazia, iti mai iei si din afara. Eu de vreun an si ceva nu prea am mai cumparat de pe la noi si n-am fost dezamagit. Adica n-am pierdut nimic. Raportul pret- calitate e altul in alte tari. De asta intrebam de site-ul asta, pentru ca in primul rand nu il cunosc ca sa fie de incredere, dar pe de alta parte plata se face numai prin paypal, care paypal e una din cele mai sigure metode de plata, daca nu iti convine ceva poti oricand sa iei banii inapoi.

| FlyingFox a răspuns:

Eu cele mai multe le-am luat de pe miniprix si intotdeauna marimea a fost buna.

| angel69lover a răspuns:

Www.starshiners.ro
http://www.tarafashion.ro/
pentru femei
http://www.vogati.ro/
pentru barbati!
acestea sunt celșe mai mari si mai bune!
succes

| trisha88 a răspuns:

Eu imi cumpar de ani de zile haine de la Stilago si de ceva vreme de la Fashion Days si cred ca n-am facut retur decat de cel mult trei ori, imi cunosc marimile si n-am probleme cu asta. Aproape toate hainele si incaltamintea pe care o port le-am cumparat online, mi se pare comod si o sortimentatie mare.Site-ul kpopcity.net nu-l cunosc.