| Anonim34545jkjk a întrebat:

Heei! Foloseste cineva aplicatia vinted? Mi s-a mai intamplat sa vreau sa cumpar un produs si sa imi apara utilizatorul ca "anonim" iar anuntul sa nu mai fie valabil spre vanzare nici alte anunturi sau contul pers respective, desi din conversatie pot accesa anuntul. Si-a sters utilizatorul contul sau m-a blocat?

Răspuns Câştigător
| TantiLizica a răspuns:

Daca coletul tau nu este livrat la timp banii îți vor fi dați banii înapoi automat. Utilizatorul probabil că a fost suspendat de pe platformă