| sonya a întrebat:

Buna,

Am vandut pe okazii.ro un produs. Anuntul era facut cu licitatie, iar termenul era maxim (30 de zile parca). Am primit o oferta, iar la sfarsitul acestei perioade imi arata: vanzare incheiata fara succes. Nu inteleg de ce pentru ca am mai avut un anut (aceleasi conditii) la care am primit o oferta si care s-a incheiat cu succes.

De ce anume s-a intamplat asta? La ambele anunturi am primit oferte, insa o vanzare este incheiata cu succes, cealalta fara.

3 răspunsuri:
| cristi767 a răspuns:

Pai probabil ca ala s-a retras din licitatie.

| sonya explică (pentru cristi767):

Pai ma anunta si pe mine zic eu. Totusi acolo arata ca este licitat.

| sonya explică (pentru cristi767):

Nu stiu