| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-a întâmplat cu utilizatorul Rosalia? I s-a șters contul?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are altul cu alt nume. Dar cu aceleasi intrebari, oricât ar incerca sa le reformuleze.

| Violleta2022 a răspuns:

Si-a sters contul "Rosalia" asa cum le-a sters si pe celeleate si acum are unul nou "GinaBlackMira" happy

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Pe bune? Tu chiar crezi ca eu sunt ea! Eu aveam un cont numit LisaJulie pe care cand il accesez imi apare err-chache-miss si imi spune sa bag parola si email-ul de sute de ori! Nu sunt eu ea! Eu am aflat de TPU acum doua luni, ea e aici de ani de zile! Nu mai vorbi prosti si nu mai scrie aiureli!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai contul de numai 6 zile si o cunsoti foarte bine pe Rosalia, odata ce ai venit sa ne intrebi taman de ea, din miile de useri de pe aici, si culmea pui intrebari in acelasi stil si mod cum le scria ea.

Eu cred ca tu esti Rosalia cu alt cont, care-i tot stilul ei...

https://www.tpu.ro/utilizator/aatcrn/intrebari/

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

NU sunt! Tu iti faci filme in cap, nu te supara!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nicidecum.

| Fatamuntilor a răspuns:

I se sterge contul incalca regulamentul
cel mai probabil a solicitat a solicitat sa i sa sterarga, apoi ca sa revina cu un alt cont si cu aceleasi tip de intrebari.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil sau și l-o fi șters ea pentru că nu mai apare nicăieri